Türkiye’nin, Ortopedi & Travmatoloji Uzmanı, Diz ve Kalça Protezi Doktoru…

Dr. Ayşe ÖVÜL ERDOĞAN

06 Ekim 1982 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulunda tamamladıktan sonra Gaziantep Anadolu Lisesinde lise eğitimini aldı. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde üniversite eğitimine başladı. Ardından 2007 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana bilim Dalında araştırma görevlisi olarak meslek hayatına devam etti. Asistanlık süresi içerisinde Avusturya’da Stolzalpe Ortopedi Hastanesinde diz ve kalça protez cerrahisi, kalça ultrasonu ve pediatrik kalça hastalıkları ile ilgili eğitim aldı. Uzman olduktan sonra 2014-2016 yılları arasında İstanbul Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamlayarak. Dr. Fahri Erdoğan ile birlikte çalışmaya başladı.

Diğer Tedaviler

Ortopedi Uzmanı

Misyonumuz

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz. Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak sağlıkta dünya markası olmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak, her alanda ülkemizde sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları akademik ortamda da sürdürmeyi hedefleyen bir sağlık kuruluşuyuz.

Rakamlar Yalan Söylemez.Bizi Özel Kılan Nedir?

Dr.Ayşe ÖVÜL ERDOĞAN ve ekibi hastalarına şeffaf bir sağlık hizmeti sunarak, Nişantaşı Ortopedi Merkezinin kurucu doktoru olarak, deneyimlerini uygulayan Erdoğan, ağırlıkla kalça-diz artroplasti ve artroskopi uygulamalarında yoğunlaşmış bir ortopedi uzmanıdır.

35Yıllık Deneyim
4568MUTLU HASTA
15UZMAN PERSONEL
4568BAŞARILI AMELİYAT

Hasta Yorumları

Gönül Tanrıdağlı; Ortopedi Alanında En İyisi

Sayın Hocam Ayşe Erdoğan 5 hafta evvel kalça protez ameliyatımı yaptı, kendisine minnettarım, şimdiden hayal edemeyeceğim kadar iyi hissediyorum, hem ameliyat hem ardından yapılan tedavi ve sonuç mükemmel, kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler…..

Hakan Telli; Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Kalça protezi ameliyatı süresince bizimle hep irtibat içerisinde olan ve sorularımıza istisnasız her zaman yanıt veren Ayşe Hocamıza teşekkür ediyoruz. Kendisinin bizlere karşı olan tutumunu yürekten takdir ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Yücel Kurtoğlu; En İyi Diz Ortopedi Doktoru

Ayşe Hocam’a araştırmalarım sonucunda ulaştım. Total protez ameliyatı oldum. Sağ dizimi ameliyat etti Ayşe Hocam. Hiçbir sorun yaşamadım. Arkadaşım da aynı ameliyatı her iki dizinden oldu ve şu anda koşu koşuyor. Sağlığıma kavuştum sayesinde. Sosyal hayatıma geri döndüm. Hocam’ı herkese tavsiye ediyorum.

Melahat Degirmenci; Diz Cerrahisinde En İyi Doktor

İki bacağımdan da ameliyat oldum gerçekten şu an çok şükür çok iyiyim, Dr. Ayşe hanımın sihirli ellerine sağlık, eski ağrılarım aklıma geliyor geceleri uyuyamıyordum ağrıyordu çok zordu Allah kimseye yaşatmasın ama derdi sorunu olan herkesin yolunu Dr. Ayşe hanımın ellerine düşürsün diyorum teşekkürler hocam.

Tülay Agay; Kalça Protezi Doktoru

21 Ekim 2013 tarihinde kalça çıkığı ve kalça protezi ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren Ayşe Erdoğan’a sonsuz teşekkürler. Bir ömür sorunlarla yaşamak yerine ameliyat sonrası 2-3 ay sabretmek emin olun size çok şey katacaktır. Doktorunuz sizin için elinden geleni yapıyorsa siz de dediklerini yaparak mutluluğu yakalayın.

Hasan Fahri; En İyi Diz Doktoru

Diz kireçlenmesi olduğunu öğrendiğimde yıllarca diz protezi ameliyatı olmaktan korktum, ameliyat olmaya çekindim, daha sonra biraz araştırma ile Ayşe hoca ile tanıştım, korkumu da yenmeyi başardım ve ameliyatım da çok güzel geçti. Çok teşekkürler.

YorumlarSizden Gelenler